Ақмола облысы Ақкөл ауданы білім бөлімінің "Кеңес ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Кенес" отдел образования Аккольскому района Акмолинской области

Қазақ тілін оқуға арналған порталдар

21.06.2022

«Tilmedia.kz» - 2017 жылықұрылғанүштілді «Tilmedia.kz» сайты қызықтыжәнетиімдітәсілдерарқылықазақтілінүйренугеболады.

Сайт жұмысымемлекеттік, орысжәнеағылшынтілдеріннасихаттауға, олардыңқолданылуаясы мен әдістемесінкеңейтугебағытталған. Тілдердіоқытуәдістемесі аудио жәнебейнемазмұнғанегізделген.

Сайтталатынжәне араб графикасықарастырылған.

Сайт «ақпарат», «қара», «тыңда», «оқы», «сұрақ-жауап» атты 5 блогтантұрадыжәнеондатілсаясатысаласындағыөзектімәселелертуралыжаңалықтар, сабақтар, сабақтар, танымдықаудиожазбалар, балалар мен ересектергеарналғанбейнероликтер, аудиокітаптар, әдістемелікқұралдар, көркемжәнебалаларәдебиетіжәнет.б. орналастырылған.

Қаралым – 170 749.