Ақмола облысы Ақкөл ауданы білім бөлімінің "Кеңес ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Кенес" отдел образования Аккольскому района Акмолинской области

"Ертегілер әлемі" викториналық ойын

20.01.2023

Қазақ халқы қай уақытта болмасын ұрпақ тәрбиесін ұлттың тағдыры, ұлттың болашағы деп білген. Сондықтан тәрбие мәселесіне көңіл бөліп, болашақ ұрпаққа сапалы тәрбие беруді басты мақсат еткен. Осы мақсатты негіздей отырып, Кеңес ауылының жалпы орта білім беретін мектеп кітапханасында оқушылар арасында "Ертегілер әлемі" атты викториналық ойын өтті. Өткізілген іс-шараға оқушылар белсене қатысты. Оқушылардың қызығушы -лықтары артып, білетін ертегілері туралы жауаптарын толық айтып, зеректіліктерін көрсете алды. Б.Момышұлы атамыздың «Ертегісіз өскен бала рухани мүгедек адам»,- деген қанатты сөзі бар. Шыныныда да ертегі балаларды төзімділікке, еңбекқорлыққа, шыдамдылыққа, батылдыққа тәрбиелейді. Балаларға викторина сұрақтары ұнады және олардың қызығушылығы, қабылдауы жоғары болды.

#оқуғақұштармектеп
#читающаяшкола